Olet tässä: Tiedotteet

> Kaikki tiedotteet

Tapahtumia

> 17.-18.11.2018 Viralliset agilitykilpailut, joukkue-PiirM
> 26.11.2018 Epäviralliset agilitykilpailut
> 10.12.2018 Ison kentän treeni

> 26.1.2019 Viralliset agilitykilpailut
> 16.2.2019 Viralliset rally-tokokisat

> 16.3.2019 Viralliset agilitykilpailut
> 25.5.2019 Viralliset agilitykilpailut
> 5.-6.10.2019 Viralliset agilitykilpailut
> 23.-24.11.2019 Viralliset agilitykilpailut
 

Syksyn treeniryhmät

31.08.2013


Syyskauden treenit alkavat viikolla 36. Kaikki ryhmät treenaavat koko talven M&M Areenalla. Syyskausi kattaa viikot 36-51.
Ryhmissä harjoittelevilla tulee olla voimassa oleva lisenssi (A,B tai C) ja vähintään 8 HuPupistettä kerättynä ajalla 1.1.2013 – 31.8.2013.
Poissaoloista on ilmoitettava koulutusohjaajalle. Ryhmäpaikka on henkilökohtainen. Treenivuoroja ei voi luovuttaa/myydä eteenpäin.


MAANANTAI

Maanantai klo 18.00-19.30 Omatoimiryhmä
Jaana Rautio & Into & Helga
Jani Rautio & Iisa
Kati Huttunen & Taika & Taksi
Oili Komulainen & Tirri

Maanantai klo 19.30-21.00
Jatko1 -kurssi, Pilvi Lesch (parilliset viikot) /
Kontaktikurssi, Johanna Väisänen (parittomat viikot)


TIISTAI

Tiistai klo 18.00-19.30 Omatoimiryhmä
Susanna Järvisalo & Kilu
Tiina Tirkkonen & Jaffa
Veera Tirkkonen & Donna
Nina Karttunen & Nala
Lea Heiskanen & Luka
Elisa Kärkkäinen & Urkki

Tiistai klo 18-19.30 Niina Juurinen ja Jenni Tiitinen
Jenni Uronen & Tito                                              
Henna Risto & Ninni                                              
Henna Laitinen & Allu                                           
Rosa Paloperä & Luca
Laura Kiema & Åsa                                                
Heli Mylläri & Teddy

Tiistai klo 19.30-21.00  Pirjo Korhonen ja Nina Karttunen
Eila Vainio & Windi
Noora Saksa & Bella                                              
Pekka Heikkinen & Maisa
Josefina Geselle & Patu
Noora Hartikainen & Nuppu
Hanna Matikainen & 

Tiistai klo 19.30-21.00  Mia Tuomainen ja Essi Saarela
Outi Kiiala & Ronja
Kirsi Juutilainen & Tinka
Oona Väänänen & Daisy
Kirsi Pennanen & Hilla
Johanna Jokinen & Sasu
Riikka Airaksinen & Malla


KESKIVIIKKO

Keskiviikko klo 18-19.30  Matti Mustonen
Reetta Huovinen & Paavo/Ego
Jannina Tauriainen & Ebba
Veera Mensonen ja Hessu
Noora Mikkanen ja Hilla
Kati Laukkanen ja Masa
Riikka Airaksinen & Liina

Keskiviikko klo 18.15-19.30 Virpi Koponen
Hannariinna Juutilainen & Heta/Hani            
Tiina Hiltunen & Milou                                         
Leena Korhonen & Lumo                                                            
Satu Manninen & Magnus    
Reija Heinonen & Ruu                                          

Keskiviikko klo 19.30-20.30 Omatoimiryhmä
Mia Tuomainen & Oodi
Joni Tuomainen & Myrtti
Sofia Haataja & Fanny
Henna Sonninen & Eddy

Keskiviikko klo 19.30-20.45 Omatoimiryhmä
Anna Ström & Ada & Raiku
Elisa Hietalo & Iitu
Emma Vasko & Linus/Flip
Anni Komulainen & Ralli


TORSTAI

Torstai klo 18-19.30 Anni ja Oili Komulainen
Niina Kohvakka & Hilma                                      
Niina Hänninen & Nalle                                                               
Petra Ronkainen & Lumi                                                              
Petri Viinikainen & Lexus                                                             
Milja Asikainen & Moona
Evi Laajapuro & Hessu

Torstai klo 18-19.30 Sari Valtonen ja Sannamari Lehto
Heidi Hämäläinen & Norris
Linda Vottonen & Tico
Heidi Lappi & Rico
Anna Autio & Ässä
Marika Välimäki & Pusu
Marjo Pitkänen & Sira

Torstai klo 19.30-21.00 Emma Vasko
Sari Valtonen & Vinka
Pilvi Lesch & Ría
Jyrki Hämäläinen & Ami
Päivi Huuskonen & Kiira
Hanna Keränen & Dara                                                                
Johanna Väisänen & Elmeri

Torstai klo 19.30-21 Moona Halvari
Aino Lehtomäki & Peppi                                                                                 
Riikka Runtti & Elvis                                              
Virpi Muhonen & Remu
Iita Sillanpää & Pommi
Päivi Ruhkanen & Sani
Josefina Geselle & Ukko

- Koulutustoimikunta

Jaa

Kaikki tiedotteet

Epikset 29.10. 24.10.2018
Epikset 1.10. 20.09.2018
Myydään putkia 04.09.2018
Avainasiaa 14.08.2018
Hallin tyhjennys 13.06.2018
Muutto kesäkuussa 25.04.2018
Möllikisat 10.3. 03.03.2018
Jäsenkysely 05.09.2016
Talkoot 16.5. 07.05.2016
Fysiikkatreenit 27.12.2015
Syyskauden ryhmät 16.08.2015
Hupun SM-joukkueet 11.05.2015
Ratatreenit 15.2.  23.01.2015
Lisenssin osto 18.01.2015
Ratatreenit 7.12. 14.11.2014
Tuomarimuutos 13.08.2014
Kesän ryhmät 13.04.2014
Epikset 3.11.2013 21.10.2013
Episten tulokset 17.07.2013
Kesän epikset 21.05.2013
Kesäryhmät 2013 02.05.2013

> Kaikki tiedotteet

Yhteistyössä
















 

Palautetta?

Powered by Hurja Solutions Oy