Olet tässä: Tiedotteet

> Kaikki tiedotteet

Tulevia tapahtumia

> 16.12.2017 Mittaustilaisuus
> 30.12.2017 Kinkunsulatteluepikset jäsenille

> 27.-28.1.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 25.2.2018 Rally-tokon koetoimitsijakurssi
> 17.-18.3.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 26.-27.5.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 18.-19.8.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 17.-18.11.2018 Viralliset agilitykilpailut

Syksyn treeniryhmät

31.08.2013


Syyskauden treenit alkavat viikolla 36. Kaikki ryhmät treenaavat koko talven M&M Areenalla. Syyskausi kattaa viikot 36-51.
Ryhmissä harjoittelevilla tulee olla voimassa oleva lisenssi (A,B tai C) ja vähintään 8 HuPupistettä kerättynä ajalla 1.1.2013 – 31.8.2013.
Poissaoloista on ilmoitettava koulutusohjaajalle. Ryhmäpaikka on henkilökohtainen. Treenivuoroja ei voi luovuttaa/myydä eteenpäin.


MAANANTAI

Maanantai klo 18.00-19.30 Omatoimiryhmä
Jaana Rautio & Into & Helga
Jani Rautio & Iisa
Kati Huttunen & Taika & Taksi
Oili Komulainen & Tirri

Maanantai klo 19.30-21.00
Jatko1 -kurssi, Pilvi Lesch (parilliset viikot) /
Kontaktikurssi, Johanna Väisänen (parittomat viikot)


TIISTAI

Tiistai klo 18.00-19.30 Omatoimiryhmä
Susanna Järvisalo & Kilu
Tiina Tirkkonen & Jaffa
Veera Tirkkonen & Donna
Nina Karttunen & Nala
Lea Heiskanen & Luka
Elisa Kärkkäinen & Urkki

Tiistai klo 18-19.30 Niina Juurinen ja Jenni Tiitinen
Jenni Uronen & Tito                                              
Henna Risto & Ninni                                              
Henna Laitinen & Allu                                           
Rosa Paloperä & Luca
Laura Kiema & Åsa                                                
Heli Mylläri & Teddy

Tiistai klo 19.30-21.00  Pirjo Korhonen ja Nina Karttunen
Eila Vainio & Windi
Noora Saksa & Bella                                              
Pekka Heikkinen & Maisa
Josefina Geselle & Patu
Noora Hartikainen & Nuppu
Hanna Matikainen & 

Tiistai klo 19.30-21.00  Mia Tuomainen ja Essi Saarela
Outi Kiiala & Ronja
Kirsi Juutilainen & Tinka
Oona Väänänen & Daisy
Kirsi Pennanen & Hilla
Johanna Jokinen & Sasu
Riikka Airaksinen & Malla


KESKIVIIKKO

Keskiviikko klo 18-19.30  Matti Mustonen
Reetta Huovinen & Paavo/Ego
Jannina Tauriainen & Ebba
Veera Mensonen ja Hessu
Noora Mikkanen ja Hilla
Kati Laukkanen ja Masa
Riikka Airaksinen & Liina

Keskiviikko klo 18.15-19.30 Virpi Koponen
Hannariinna Juutilainen & Heta/Hani            
Tiina Hiltunen & Milou                                         
Leena Korhonen & Lumo                                                            
Satu Manninen & Magnus    
Reija Heinonen & Ruu                                          

Keskiviikko klo 19.30-20.30 Omatoimiryhmä
Mia Tuomainen & Oodi
Joni Tuomainen & Myrtti
Sofia Haataja & Fanny
Henna Sonninen & Eddy

Keskiviikko klo 19.30-20.45 Omatoimiryhmä
Anna Ström & Ada & Raiku
Elisa Hietalo & Iitu
Emma Vasko & Linus/Flip
Anni Komulainen & Ralli


TORSTAI

Torstai klo 18-19.30 Anni ja Oili Komulainen
Niina Kohvakka & Hilma                                      
Niina Hänninen & Nalle                                                               
Petra Ronkainen & Lumi                                                              
Petri Viinikainen & Lexus                                                             
Milja Asikainen & Moona
Evi Laajapuro & Hessu

Torstai klo 18-19.30 Sari Valtonen ja Sannamari Lehto
Heidi Hämäläinen & Norris
Linda Vottonen & Tico
Heidi Lappi & Rico
Anna Autio & Ässä
Marika Välimäki & Pusu
Marjo Pitkänen & Sira

Torstai klo 19.30-21.00 Emma Vasko
Sari Valtonen & Vinka
Pilvi Lesch & Ría
Jyrki Hämäläinen & Ami
Päivi Huuskonen & Kiira
Hanna Keränen & Dara                                                                
Johanna Väisänen & Elmeri

Torstai klo 19.30-21 Moona Halvari
Aino Lehtomäki & Peppi                                                                                 
Riikka Runtti & Elvis                                              
Virpi Muhonen & Remu
Iita Sillanpää & Pommi
Päivi Ruhkanen & Sani
Josefina Geselle & Ukko

- Koulutustoimikunta

Jaa

Kaikki tiedotteet

Jäsenkysely 05.09.2016
Talkoot 16.5. 07.05.2016
Fysiikkatreenit 27.12.2015
Syyskauden ryhmät 16.08.2015
Hupun SM-joukkueet 11.05.2015
Ratatreenit 15.2.  23.01.2015
Lisenssin osto 18.01.2015
Ratatreenit 7.12. 14.11.2014
Tuomarimuutos 13.08.2014
Kesän ryhmät 13.04.2014
Epikset 3.11.2013 21.10.2013
Episten tulokset 17.07.2013
Kesän epikset 21.05.2013
Kesäryhmät 2013 02.05.2013

> Kaikki tiedotteet

Yhteistyössä














 

Palautetta?

Powered by Hurja Solutions Oy