Olet tässä: Tiedotteet

> Kaikki tiedotteet

Tulevia tapahtumia

> 16.12.2017 Mittaustilaisuus
> 30.12.2017 Kinkunsulatteluepikset jäsenille

> 27.-28.1.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 25.2.2018 Rally-tokon koetoimitsijakurssi
> 17.-18.3.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 26.-27.5.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 18.-19.8.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 17.-18.11.2018 Viralliset agilitykilpailut

Päivitetyt Kesän vakioryhmät

17.04.2016


Alla kesän ryhmien kokoonpanot. Jos huomaat jotain kysyttävää, niin otathan pikaisesti yhteyttä hupuryhmat(at)gmail.com.
Kesäkauden treenit järjestetään Sorsasalossa ja Musti&Mirri Areenalla 3.5.2016 alkaen, viikoilla 18-33.
 
Varaukset alkavat 17.30 radanrakennusta varten!
Tiistai sorsis/halli 18-19.30 Tiistai sorsis/halli 18-19.45
Parilliset viikot Kenttä 1/parittomat halli Parittomat viikot kenttä 1/parilliset halli
Jenni Tiitinen Lea Heiskanen ja Outi Korhonen
Tuula Pajula ja Maisa Mari Wikholm ja Usva
Laura Haapea ja Nekku Sari Klemola ja Inkku
Elisa Grönholm ja Saimi Nina Kohvakka ja Tuike
Anna Kurtelius ja Oliver Nina Kohvakka ja Hilma
Tiina Kammonen ja Rico Reija Pernu ja Ruu
Liisa Korhonen ja Allu Elisa Nevalainen ja Urkki
  Noora Kämäräinen ja Omppu
Tiistai sorsis/halli 19:30-20:45 Tiistai sorsis/halli 19:45-20:45
Parilliset viikot Kenttä 1/parittomat halli Parittomat viikot kenttä 1/parilliset halli
Jaanan omatoimi Ninan omatoimi
Jaana Rautio & Into Nina Hänninen & Nalle
Jani Rautio & Iisa Laura Lundgren & Riimi
Jani Rautio & Helga Alina Salmi & Tiuhti
Janne Illikainen & Lyyli Anni-Maarit Sonninen & Ludo
Janne Illikainen & Sisu
   
Varaukset alkavat 17.30 radanrakennusta varten!
Keskiviikko sorsis 18-19.30 Keskiviikko sorsis 18-19.30
Kenttä 1 Kenttä 2
Pirjo Korhonen Mia Fomin ja Mimmu Ojainväli
Mia Fomin ja Carlic/Mimmu ja Alpo Riikka Heiskanen ja Pito
Miira Rokka ja Vimma Tiia Nypelö ja Vempi
Petri Viinikainen ja Lexus Jenni Niemi ja Sniper
Petri Viinikainen ja Morriz Sanna Ryytty ja Rauha
Anne Lehtelä ja Elmo Anna Kuosmanen ja Aava
Jonna Rytkönen ja Sofia Heidi Anttila ja Nobi
   
Keskiviikko sorsis 19.30-21 Keskiviikko sorsis 19.30-21
Kenttä 1 Kenttä 2
Mian omatoimi Matti Mustonen
Eila Vainio & Windi Terhi Töhönen ja Varpu
Iita Sillanpää & Pommi Laura Pekkarinen ja Lyca
Susanne Haataja & Zelda Jenna Nousiainen ja Masi
Susanne Haataja & Fanny Riikka Airaksinen ja Liina
Mia Tuomainen & Oodi Sari Valtonen ja Vinka
Mia Tuomainen & Myrtti Sari Valtonen ja Välke
   
   
Varaukset alkavat 17.30 radanrakennusta varten!
Torstai sorsis 18-19.30 Torstai sorsis 18-19.30
Kenttä 1 Kenttä 2
Outi Remes ja Susanna Järvisalo Virpi Koponen
Salla Karjalainen ja Luca Heli Mylläri ja Huli
Vilma Korhonen Messi/Hemmo Nina Viluksela ja Turre
Tiina Hiltunen ja Milou Merja Holopainen ja Duri
Virpi Orell ja Remu Outi Kiiala ja Siiri
Virpi Orell ja Sani Kari Hynynen ja Ruuti
Jaakko Rantanen ja Nami Anne Venäläinen ja Sofi
   
Torstai  sorsis 19.30-21 Torstai  sorsis 19.30-21
Kenttä 1 Kenttä 2
Kati Huttunen Heli Mylläri
Josefiina Korolainen ja Patu Outi Remes ja Saru
Josefiina Korolainen ja Ukko Raija Laitinen ja Vilma
Mari Väätäinen ja Vertti Noora Hartikainen ja Nuppu
Malla Lakso ja Minni Katariina Mikkanen ja Hilla
Johanna Väisänen ja Gaia Satu Manninen ja Paroni
Susanna Väätäinen ja Rymy Satu Manninen ja Magnus
Susanna Järvisalo ja Pertsa  


- Koulutustoimikunta

Jaa

Kaikki tiedotteet

Jäsenkysely 05.09.2016
Talkoot 16.5. 07.05.2016
Fysiikkatreenit 27.12.2015
Syyskauden ryhmät 16.08.2015
Hupun SM-joukkueet 11.05.2015
Ratatreenit 15.2.  23.01.2015
Lisenssin osto 18.01.2015
Ratatreenit 7.12. 14.11.2014
Tuomarimuutos 13.08.2014
Kesän ryhmät 13.04.2014
Epikset 3.11.2013 21.10.2013
Episten tulokset 17.07.2013
Kesän epikset 21.05.2013
Kesäryhmät 2013 02.05.2013

> Kaikki tiedotteet

Yhteistyössä














 

Palautetta?

Powered by Hurja Solutions Oy