Olet tässä: Tiedotteet

> Kaikki tiedotteet

Tulevia tapahtumia

> 16.12.2017 Mittaustilaisuus
> 30.12.2017 Kinkunsulatteluepikset jäsenille

> 27.-28.1.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 25.2.2018 Rally-tokon koetoimitsijakurssi
> 17.-18.3.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 26.-27.5.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 18.-19.8.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 17.-18.11.2018 Viralliset agilitykilpailut

Kevätkauden ryhmäjaot

06.12.2014


KEVÄTKAUSI LÄHENEE!

Alla ovat pientä viilausta saaneet kevätkauden ryhmäjaot koulutusohjaajineen. Jos huomaat siellä virheitä tai muuta kysyttävää ilmenee, otathan pikaisesti yhteyttä hupuryhmat(at)gmail.com osoitteeseen. Treenit pyörähtävät käyntiin viikolla 2 ja jatkuvat viikolle 17.

Mukavia kevätreenejä toivotellen
-Koulutustoimikunta


Ma 17-18.30 Kenttä 1
Koulutusohjaajat Katja Karhunen ja Heli Mylläri
Satu Manninen ja Magnus
Jonna Rytkönen ja Sofia
Hanna Koponen ja Isla
Raija Laitinen ja Vilma
Elisa Grönholm ja Saimi
Anne Lehtelä ja Elmo

Ma 17-18.45 Kenttä 2
Koulutusohjaajat Mimmu Ojainväli ja Päivi Huuskonen
Tua Nikola ja Liina
Virpi Orell ja Remu
Heidi Hämäläinen ja Norris
Nina Kohvakka-Karppinen ja Hilma
Milja Asikainen ja Moona / Nina Kohvakka-Karppinen ja Tuike
Jenni Niemi ja Tito
Tiina Hiltunen ja Milou

Ma 18.30-20 Kenttä 1
Koulutusohjaajat Satu Manninen ja Niina Karttunen
Sari Klemola ja Inkku
Jenna Nousiainen ja Masi
Anna Kuosmanen ja Aava
Leena Korhonen ja Lumo
Mirka Järvi ja Hiro
Linda Vottonen ja Tico

Ma 18.45-20.15 Kenttä 2, Jatkokurssit
Viikot 2-9 jatko2, Koulutusohjaaja Jenni Tiitinen
Viikot 10-17 jatko3, Koulutusohjaaja Elisa Hietalo

Ma 20-21.30 Kenttä 1
Koulutusohjaaja Niina Juurinen
Malla Lakso ja Minni
Josefiina Korolainen ja Patu
Kati Laukkanen ja Masa
Marjo Pitkänen ja Sira
Niina Karttunen ja Nala
Rosa Paloperä ja Luka

Ma 20.15-21.30 Kenttä 2, omatoimi
Janne Illikainen ja Lyyli
Juha Hietalo ja Kirppu
Aku-Matti Timonen ja Alma
Jani Rautio ja Helga
Elisa Hietalo ja Ansa

Ke 17-18.30 Kenttä 1
Koulutusohjaaja Matti Mustonen
Lea Heiskanen ja Sani tai Sissi
Jyrki Venäläinen ja Ami
Iita Sillanpää ja Pommi
Nina Hänninen ja Nalle
Virpi Koponen ja Leila
Päivi Huuskonen ja Mei

Ke 18.30-20 Kenttä 1
Koulutusohjaajat Virpi Koponen ja Nina Hänninen
Mimmu Ojainväli ja Jekku
Miira Rokka ja Vimma
Nora Mikkanen ja Hilla
Outi Kiiala ja Siiri/Ronja
Johanna Väisänen ja Gaia
Heli Mylläri ja Huli

Ke 20-21.30 Kenttä 1
Koulutusohjaajat Mari Saarelainen ja Essi Saarela
Riikka Runtti ja Elvis
Reetta Huovinen ja Ego / Outi Remes ja Saru
Reija Heinonen ja Ruu
Satu Lilja ja Siiri
Riikka Airaksinen ja Liina
Terhi Töhönen ja Varpu

To 17-18.30 Kenttä 1
Koulutusohjaaja Mia Tuomainen
Oili Komulainen ja Särö
Sari Valtonen ja Vinka
Noora Saksa ja Bella
Eila Vainio ja Windy
Oona Väänänen ja Daisy
Laura Pekkarinen ja Cola

To 18.30-20 Kenttä 1
Koulutusohjaajat Sari Valtonen ja Anna Ström
Janniina Taurianen ja Ebba
Noora Hartikainen ja Nuppu
Henna Risto ja Ninni
Petri Viinikainen ja Lexus
Veera Tirkkonen ja Donna
Elisa Kärkkäinen ja Urkki

To 20-21.30 Kenttä 1, omatoimi
Anna Ström ja Raiku
Jaana Rautio ja Into
Jani Rautio ja Iisa
Elisa Hietalo ja Enna
Anu Holopainen ja Pinna
Elisa Hietalo  ja Iitu / Anu Holopainen ja Maisa

Sunnuntai 18-19.30 Kenttä 1
Koulutusohjaaja Jukka Hartikainen
Liisa Korhonen
Anna Kurtelius
Jenni Lång
Tiina Kammonen
Piia Tiainen
Pilvi/Tuuli Hakkarainen

- Koulutustoimikunta

Jaa

Kaikki tiedotteet

Jäsenkysely 05.09.2016
Talkoot 16.5. 07.05.2016
Fysiikkatreenit 27.12.2015
Syyskauden ryhmät 16.08.2015
Hupun SM-joukkueet 11.05.2015
Ratatreenit 15.2.  23.01.2015
Lisenssin osto 18.01.2015
Ratatreenit 7.12. 14.11.2014
Tuomarimuutos 13.08.2014
Kesän ryhmät 13.04.2014
Epikset 3.11.2013 21.10.2013
Episten tulokset 17.07.2013
Kesän epikset 21.05.2013
Kesäryhmät 2013 02.05.2013

> Kaikki tiedotteet

Yhteistyössä














 

Palautetta?

Powered by Hurja Solutions Oy