Olet tässä: Tiedotteet

> Kaikki tiedotteet

Tulevia tapahtumia

> 16.12.2017 Mittaustilaisuus
> 30.12.2017 Kinkunsulatteluepikset jäsenille

> 27.-28.1.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 25.2.2018 Rally-tokon koetoimitsijakurssi
> 17.-18.3.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 26.-27.5.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 18.-19.8.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 17.-18.11.2018 Viralliset agilitykilpailut

Kevät kauden ryhmäjaot!

21.12.2013


Ensi kauden ryhmät alkavat pääsääntöisesti viikolla 2. Nyt on aika julkaista muutokset ryhmäjakojen osalta. Muutamia muutoksia voi vielä lähiaikoina tulla, mutta näistä informoidaan henkilökohtaisesti.

Tiistai


Tiistai klo 18.15-19.30 Omatoimiryhmä                        
Susanna Järvisalo & Kilu
Tiina Tirkkonen & Jaffa
Veera Tirkkonen & Donna
Lea Heiskanen & Luka
Elisa Kärkkäinen & Urkki

Tiistai klo 18-19.30 Niina Juurinen ja Jenni Tiitinen       
Jenni Uronen & Tito                                              
Henna Risto & Ninni                                              
Henna Laitinen & Allu                                           
Rosa Paloperä & Luca
Laura Kiema & Åsa                                                
Heli Mylläri & Teddy

Tiistai klo 19.30-21.00  Pirjo Korhonen ja Jukka Hartikainen              
Eila Vainio & Windi
Noora Saksa & Bella                                              
Josefina Geselle & Patu
Noora Hartikainen & Nuppu
Veera Mensonen ja Hessu
Hanna  Koponen & Isla

Tiistai klo 19.30-21.00  Mia Tuomainen ja Essi Saarela 
Outi Kiiala & Ronja/Siiri
Kirsi Juutilainen & Tinka
Riikka Airaksinen & Malla
Kirsi Pennanen & Hilla
Tiina Autio & Ruuti
Raija Laitinen & Vilma


Keskiviikko

Keskiviikko klo 17.45-19.15  Matti Mustonen                                     
Reetta Huovinen & Paavo/Ego
Jannina Tauriainen & Ebba
Noora Mikkanen ja Hilla
Kati Laukkanen ja Masa
Johanna Jokinen & Sasu
Terhi Töhönen
                                 

Keskiviikko klo 18.00-19.30 Virpi Koponen                                      
Hannariinna Juutilainen & Heta/Hani            
Tiina Hiltunen & Milou                                         
Leena Korhonen & Lumo                                                            
Satu Manninen & Magnus    
Reija Heinonen & Ruu 
Outi Remes & Saru


Keskiviikko klo 19.15-20.15 Omatoimiryhmä             
Mia Tuomainen & Oodi
Joni Tuomainen & Myrtti
Sofia Haataja & Fanny
Henna Sonninen & Eddy

Keskiviikko klo 19.30-20.45 Omatoimiryhmä            
Anna Ström & Ada & Raiku
Elisa Hietalo & Iitu &Enna
Anu Holopainen ja Pinna


Keskiviikko klo 20.15-21.30 Omatoimiryhmä          
Jaana Rautio & Into & Helga
Jani Rautio & Iisa
Kati Huttunen & Taika & Taksi
 
Torstai

Torstai klo 18-19.30 Päivi Huuskonen ja Oili Komulainen                   
Annika Heikkinen & Hilkka (Tammikuun 2014)/ Nina Kohvakka-Karppinen & Hilma
Niina Hänninen & Nalle                                                               
Petra Ronkainen & Lumi                                                              
Petri Viinikainen & Lexus                                                             
Virpi Koponen & Leila
Moona Halvari ja Niilo

Torstai klo 18-19.30 Sari Valtonen ja Sannamari Lehto 
Heidi Hämäläinen & Norris
Linda Vottonen & Tico
Heidi Lappi & Rico
Anna Autio & Ässä
Marika Välimäki & Pusu
Marjo Pitkänen & Sira

Torstai klo 19.30-21.00 Emma Vasko                           
Sari Valtonen & Vinka
Jyrki Hämäläinen & Ami
Päivi Huuskonen & Kiira
Hanna Keränen & Dara                                                                
Johanna Väisänen & Elmeri
Pirjo Korhonen & Chili

Torstai klo 19.30-21 Moona Halvari                              
Aino Lehtomäki & Peppi                                                                                 
Riikka Runtti & Elvis                                              
Virpi Muhonen & Remu
Iita Sillanpää & Pommi
Niina Karttunen &Nala
Päivi Ruhkanen & Sani
 
Sunnuntai

Sunnuntai klo 17.00-18.30
Jatko2 –kurssi, Anu Holopainen
 
Sunnuntai klo18.30-20.00
Malla Lakso & Minni
Päivä Korhonen & Nino
Jenna Nousiainen & Masi
Johanna Rytkönen & Sofia
Paula Korhonen & Jörö
Laura Pekkarinen & Cola

Hyvää ja rauhallista joulunaikaa kaikille!
Essi, koulutustoimikunta




Jaa

Kaikki tiedotteet

Jäsenkysely 05.09.2016
Talkoot 16.5. 07.05.2016
Fysiikkatreenit 27.12.2015
Syyskauden ryhmät 16.08.2015
Hupun SM-joukkueet 11.05.2015
Ratatreenit 15.2.  23.01.2015
Lisenssin osto 18.01.2015
Ratatreenit 7.12. 14.11.2014
Tuomarimuutos 13.08.2014
Kesän ryhmät 13.04.2014
Epikset 3.11.2013 21.10.2013
Episten tulokset 17.07.2013
Kesän epikset 21.05.2013
Kesäryhmät 2013 02.05.2013

> Kaikki tiedotteet

Yhteistyössä














 

Palautetta?

Powered by Hurja Solutions Oy