Olet tässä: Tiedotteet

> Kaikki tiedotteet

Tulevia tapahtumia

> 16.12.2017 Mittaustilaisuus
> 30.12.2017 Kinkunsulatteluepikset jäsenille

> 27.-28.1.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 25.2.2018 Rally-tokon koetoimitsijakurssi
> 17.-18.3.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 26.-27.5.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 18.-19.8.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 17.-18.11.2018 Viralliset agilitykilpailut

Kesäryhmät 2013

02.05.2013


Kesätreenit pidetään Sorsasalon koirakentällä tai vuoroviikoin Sorsasalossa ja M&M Areenalla. Kesäkauden treenit pyrivät viikoilla 19-34.
Ryhmissä harjoittelevilla tulee olla voimassa oleva lisenssi (A,B tai C) ja vähintään 8 HuPupistettä kerättynä ajalla 1.9.2012 – 30.4.2013. 
Kesätreenimaksu on 50 e Sorsasalossa tai Sorsasalo / M&M Areenalla vuoroviikoin 80 e. Laskut toimitetaan treenaajille toukokuun aikana.


MAANANTAI    Musti&Mirri areena

Maanantai klo 19.30-21 Alkeiskurssi (joka toinen viikko, parilliset viikot) Mari Saarelainen
Maanantai klo 19-30-21 Keppikurssi (joka toinen viikko, parittomat viikot) Mia Kolu


TIISTAI   SORSASALO

Tiistai klo 11-12.30 kisaavat Matti Mustonen

Johanna Väisänen & Elmeri
Heljä  Mustonen & Teppo
Pentti Verkola & Lulu
Mari Saarelainen & Kentsu
Veera Mensonen & Hessu
Outi Remes & Saru

Tiistai klo 18-19.30 Omatoimiryhmä Susku

Tiistai klo 18-19.30 kisaavat  Elisa Kärkkäinen & Niina Juurinen


Jenni Uronen & Tito
Hanna Risto & Ninni
Henna Laitinen & Allu
Iita Sillanpää & Pommi
Rosa Paloperä & Luca
Laura Kiema & Åsa


Tiistai klo 19.30-21.15  kisaavat   Susanna Järvisalo, Niina Karttunen ja Lea Heiskanen

Eila Vainio & Windi
Tiina Tirkkonen & Jaffa
Veera Tirkkonen & Donna
Noora Saksa & Bella
Elisa kärkkäinen & Urkki
Pekka Heikkinen & Maisa
Josefina Geselle & Ukko/Patu


Tiistai klo 19.30-21  kisaavat  Päivi Huuskonen ja Henna Laitinen

Outi Kiiala & Ronja
Kirsi Juutilainen & Tinka
Oona Väänänen & Daisy
Kirsi Pennanen & Hilla
Johanna Jokinen & Sasu
Hannariina Juutilainen &Heta/Hani


KESKIVIIKKO

Keskiviikko klo 18-19.30  Omatoimiryhmä


Mika Kuosmanen & Cava
Tua Nikola & Aida
Outi Kiiala & Siiri
Riikka Airaksinen & Malla
Reetta Huovinen & Paavo/Ego
Elina Juntunen & Myy


Keskiviikko klo 18-19.30 Kisavalmis  Kati/Satu M./Anu

Tiina Hiltunen & Milou
Leena Korhonen & Lumo
Titta Halonen & Alma
Päivi Ruhkanen & Sani
Virpi Muhonen & Remu
Reija Heinonen & Ruu

Keskiviikko klo 19.30-21 Omatoimiryhmä Mia

Keskiviikko klo 19.30-21 Omatoimiryhmä Jenni  (parittomat viikot hallilla, parilliset viikot Sorsiksessa)

Keskiviikko klo 19.30-21  Omatoimiryhmä Anu 
(parilliset viikot hallilla, parittomat viikot Sorsiksessa)


TORSTAI

Torstai klo 18-19.30 Kisavalmis  Mirja Ojainväli


Riikka Runtti &bElvis
Heli Mylläri & Teddy
Heidi Hämäläinen & Norris
Aino Lehtomäki & Peppi
Hanna Koponen & Isla
Satu Manninen & Magnus


Torstai klo 19.30-21.15 Kisaavat   Anna Ström (kouluttaja paikalla joka toinen viikko)

Sari Valtonen & Vinka
Pilvi Lesch & Ria
Hanna Keränen & Dara
Evi Laajapuro & Hessu
Milja Asikainen & Moona
Jyrki Hämäläinen & Ami
Päivi Huuskonen & Kiira


Torstai klo 19.30-21-15 kisaavat   Elisa Hietalo (kouluttaja paikalla joka toinen viikko)

Niina Kohvakka & Hilma
Niina Hänninen & Nalle
Noora Hartikainen & Nuppu
Petra Ronkainen & Lumi
Noora Mikkanen & Hilla
Petri Viinikainen & Lexus
Linda Vottonen & Tico


- koulutustoimikunta

Jaa

Kaikki tiedotteet

Jäsenkysely 05.09.2016
Talkoot 16.5. 07.05.2016
Fysiikkatreenit 27.12.2015
Syyskauden ryhmät 16.08.2015
Hupun SM-joukkueet 11.05.2015
Ratatreenit 15.2.  23.01.2015
Lisenssin osto 18.01.2015
Ratatreenit 7.12. 14.11.2014
Tuomarimuutos 13.08.2014
Kesän ryhmät 13.04.2014
Epikset 3.11.2013 21.10.2013
Episten tulokset 17.07.2013
Kesän epikset 21.05.2013
Kesäryhmät 2013 02.05.2013

> Kaikki tiedotteet

Yhteistyössä














 

Palautetta?

Powered by Hurja Solutions Oy