Olet tässä: Tiedotteet

> Kaikki tiedotteet

Tulevia tapahtumia

> 16.12.2017 Mittaustilaisuus
> 30.12.2017 Kinkunsulatteluepikset jäsenille

> 27.-28.1.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 25.2.2018 Rally-tokon koetoimitsijakurssi
> 17.-18.3.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 26.-27.5.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 18.-19.8.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 17.-18.11.2018 Viralliset agilitykilpailut

Kesän ryhmät

13.04.2014


Kesän ryhmät alkavat viikolla 19 uusilla kokoonpanoilla. Pieniä muutoksia ryhmiin voi vielä lähi viikkoina tulla, mutta niistä informoidaan henkilökohtaisesti. Hyviä treenejä kaikille!

Maanantai

Maanantai 18.00-19.45 Riikka Airaksinen ja Mari Saarelainen
Laura Pekkarien ja Cola
Elisa Grönholm ja Saimi
Johanna Rytkönen ja Sofia
Mirkka Järvi ja Hiro
Malla Laakso ja Minni
Leena Korhonen ja Lumo
Anna Lehtelä ja Elmo

Tiistai

Tiistai 18.00-19.30 Kati Huttunen ja Päivi Huuskonen
Hanna Koponen ja Isla
Jenni Niemi ja Tito
Elisa Kärkkäinen ja Urkki
Tiina Hiltunen ja Milou
Noora Mikkanen ja Hilla
Henna Risto ja Ninni
 
Tiistai 18.00-19.30 Oili Komulainen
Pirjo Korhonen ja Chili
Veera Tirkkonen ja Donna
Annika Heikkinen ja Hilkka
Miira Rokka ja Vimma
Lea Heiskanen ja Sani
Eila Vainio ja Windi
 
Tiistai 19.30-21.15 Outi Remes ja Henna Laitinen
Kirsi Pennanen ja Hilla
Jenna Nousiainen ja Masi
Aino Lehtomäki ja Peppi
Niina Karttunen ja Nala
Anna Kosinen ja Ässä
Heidi Lappi ja Rico
Riikka Airaksinen ja Malla/Liina
 
Tiistai 19.30-21.00 Anun omatoimiryhmä


Keskiviikko

Keskiviikko 17.45-19.30 Josefina Geselle ja Heli Mylläri
Heidi Hämäläinen ja Norris
Marjo Pitkänen ja Sira
Terhi Töhönen ja Varpu
Satu Manninen ja Magnus
Outi Kiila ja Ronja
Kati Laukkanen ja Masa
Ruhkanen Päivi ja Sani

Keskiviikko 18.00-19.00 Jaanan omatoimiryhmä (vuoroviikoin Sorsasalo ja Hukka-Halli)
 
Keskiviikko 19.30-21.00 Anna Ström
Pilvi Lesch ja Ria
Päivi Huuskonen ja Kiira
Jyrki Venäläinen ja Ami
Veera Mensonen ja Hessu
Hanna Keränen ja Dara
Petri Viinikainen ja Lexus
 
Keskiviikko 19.30-21.00 Essi Saarela (vuoroviikoin Sorsasalo ja Hukka-Halli)
Tiina Autio ja Ruuti
Kirsi Juutilainen ja Tinka
Oona Väänänen ja Daisy
Raija Laitinen ja Vilma
Heli Mylläri ja Huli
Sari Klemola ja Inkku
 
Keskiviikko 19.30-21.00 Elisa Hietalo ja Annika Heikkinen (vuoroviikoin Sorsasalo ja Hukka-Halli)
Reetta Huovinen ja Ego
Niina Hänninen ja Nalle
Niina Kohvakka-Karppinen ja Hilma
Noora Saksa ja Bella
Josefina Geselle ja Patu/Ukko
Virpi Orell ja Remu/Sani
 

Torstai

Torstai 18.00-19.45 Matti Mustonen ja Jenni Tiitinen
Outi Remes ja Saru
Susku Järvisalo ja Kilu/Pertsa
Sari Valtonen ja Vinka
Virpi Koponen ja Leila
Henna Laitinen ja Allu
Reija Heinonen ja Ruu
Riikka Runtti ja Elvis
 
Torstai 19.30-21.00 Sari Valtonen ja Susku Järvisalo
Noora Hartikainen ja Nuppu
Linda Vottonen ja Tico
Jenni Tiitinen ja Hurja
Johanna Väisänen ja Gaia
Iita Sillanpää ja Pommi
Milja Asikainen ja Moona
 
Torstai 19.45-20.45 Mian omatoimiryhmä

- Essi, koulutustoimikunta

Jaa

Kaikki tiedotteet

Jäsenkysely 05.09.2016
Talkoot 16.5. 07.05.2016
Fysiikkatreenit 27.12.2015
Syyskauden ryhmät 16.08.2015
Hupun SM-joukkueet 11.05.2015
Ratatreenit 15.2.  23.01.2015
Lisenssin osto 18.01.2015
Ratatreenit 7.12. 14.11.2014
Tuomarimuutos 13.08.2014
Kesän ryhmät 13.04.2014
Epikset 3.11.2013 21.10.2013
Episten tulokset 17.07.2013
Kesän epikset 21.05.2013
Kesäryhmät 2013 02.05.2013

> Kaikki tiedotteet

Yhteistyössä














 

Palautetta?

Powered by Hurja Solutions Oy