Olet tässä: Tiedotteet

> Kaikki tiedotteet

Tapahtumia

> 17.-18.11.2018 Viralliset agilitykilpailut, joukkue-PiirM
> 26.11.2018 Epäviralliset agilitykilpailut
> 10.12.2018 Ison kentän treeni

> 26.1.2019 Viralliset agilitykilpailut
> 16.2.2019 Viralliset rally-tokokisat

> 16.3.2019 Viralliset agilitykilpailut
> 25.5.2019 Viralliset agilitykilpailut
> 5.-6.10.2019 Viralliset agilitykilpailut
> 23.-24.11.2019 Viralliset agilitykilpailut
 

JSP-kisaviikonlopun yhteenveto

20.03.2017


JSP SM 2017 ja koko kisaviikonloppu on nyt saatu pakettiin. Kiitokset kaikille mukana olleille! On teidän kaikkien ansiota, että tunnelma oli katossa:



Joitakin vinkkejä kotiin palanneille: Ensi vuonna Juniori, Seniori ja Para SM-kilpailut järjestetään Pietarsaaren Keskusurheilukentällä 4.-5.8.2018.

Ja lopuksi vielä ne kärkitulokset, onnea!

Juniorit Mini
1. Venla Tuominen & shelam Usva (KEMKO)
2. Ida Lindström & bicfri Leia (PAWS)
3. Tino Grönholm & cavspa Lenni (NODO)

Juniorit Medi
1. Daniela Prest & kesvil Pessi (K-PKK)
2. Daniela Prest & kesvil Fifi (K-PKK)

Juniorit Maksi
1. Lotta Tervo & borcol Fizz (ÄETSÄ)

Nuoret Mini
1. Maria Sori & shelam Leya (TSAU)
2. Sini-Maria Kuula & shelam Olga (ARCT)
3. Maria Sori & shelam Maya (TSAU)

Nuoret Medi
1. Säde Tuoreniemi & koohon Wiima (HI-HA)
2. Casper Loo & kesvil Iiris (VAS)
3. Heidi Försti & shelam Peppi (LEVEK)

Nuoret Maksi
1. Riikka Kalliosalo & borcol Fresco (K-PKK)
2. Riikka Kalliosalo & borcol Zeta (K-PKK)
3. Veera Tirkkonen & engspa Donna (HU-PU)

Seniorit Mini
1. Ulla Viholainen & käävil Tami (FPUKO)
2. Pasi Vesenterä & borter Jörö (BAT)
3. Timo Puusaari & parson Fly (RIMA)

Seniorit Medi
1. Tiina Nordlund & espves Wilma (HANKO)
2. Mari Kattainen & novnou Cara (TAMSK)
3. Risto Mallat & kesvil Ampiainen (HSKH)

Seniorit Maksi
1. Tommi Raita-aho & kroati Böödi (TAMSK)
2. Tommi Raita-aho & kroati Satiainen (TAMSK)
3. Minna Viitanen & borcol Suvianne (KKK)

Para 3
1. Hanne Tamminen & cavspa Remu (TAMSK)
2. Maija Isokangas & auspai Veera (SWAU)
3. Maija Isokangas & auspai Madde (SWAU)

Para 4
1. Henna Palmunen & koohon Aroona (JOA)
2. Henna Palmunen & koohon Shanti (JOA)
3. Henna Palmunen & koohon Preeti (JOA)

Para 5
1. Saana-Lotta Korkala & ranbul Eelis (YLIKS)
2. Saana-Lotta Korkala & ranbul Bahama (YLIKS)

Para 6
1. Anne Juntunen & mudi Miro (LÄGI)
2. Saila Tiainen & auskar Mimmi (JAT)
3. Anne Juntunen & sakpai Usva (LÄGI)

Para 7
1. Outi Huuskonen & lägpys Ruuti (JOA)
2. Henna Pätäri & papill Urpo (LAU)
3. Outi Huuskonen & borcol Poni (JOA)

- HuPun kisatoimikunta ja JSP-työryhmä

Jaa

Kaikki tiedotteet

Epikset 29.10. 24.10.2018
Epikset 1.10. 20.09.2018
Myydään putkia 04.09.2018
Avainasiaa 14.08.2018
Hallin tyhjennys 13.06.2018
Muutto kesäkuussa 25.04.2018
Möllikisat 10.3. 03.03.2018
Jäsenkysely 05.09.2016
Talkoot 16.5. 07.05.2016
Fysiikkatreenit 27.12.2015
Syyskauden ryhmät 16.08.2015
Hupun SM-joukkueet 11.05.2015
Ratatreenit 15.2.  23.01.2015
Lisenssin osto 18.01.2015
Ratatreenit 7.12. 14.11.2014
Tuomarimuutos 13.08.2014
Kesän ryhmät 13.04.2014
Epikset 3.11.2013 21.10.2013
Episten tulokset 17.07.2013
Kesän epikset 21.05.2013
Kesäryhmät 2013 02.05.2013

> Kaikki tiedotteet

Yhteistyössä
















 

Palautetta?

Powered by Hurja Solutions Oy