Olet tässä: Tiedotteet

> Kaikki tiedotteet

Tulevia tapahtumia

> 16.12.2017 Mittaustilaisuus
> 30.12.2017 Kinkunsulatteluepikset jäsenille

> 27.-28.1.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 25.2.2018 Rally-tokon koetoimitsijakurssi
> 17.-18.3.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 26.-27.5.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 18.-19.8.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 17.-18.11.2018 Viralliset agilitykilpailut

JSP-kisaviikonlopun yhteenveto

20.03.2017


JSP SM 2017 ja koko kisaviikonloppu on nyt saatu pakettiin. Kiitokset kaikille mukana olleille! On teidän kaikkien ansiota, että tunnelma oli katossa:



Joitakin vinkkejä kotiin palanneille: Ensi vuonna Juniori, Seniori ja Para SM-kilpailut järjestetään Pietarsaaren Keskusurheilukentällä 4.-5.8.2018.

Ja lopuksi vielä ne kärkitulokset, onnea!

Juniorit Mini
1. Venla Tuominen & shelam Usva (KEMKO)
2. Ida Lindström & bicfri Leia (PAWS)
3. Tino Grönholm & cavspa Lenni (NODO)

Juniorit Medi
1. Daniela Prest & kesvil Pessi (K-PKK)
2. Daniela Prest & kesvil Fifi (K-PKK)

Juniorit Maksi
1. Lotta Tervo & borcol Fizz (ÄETSÄ)

Nuoret Mini
1. Maria Sori & shelam Leya (TSAU)
2. Sini-Maria Kuula & shelam Olga (ARCT)
3. Maria Sori & shelam Maya (TSAU)

Nuoret Medi
1. Säde Tuoreniemi & koohon Wiima (HI-HA)
2. Casper Loo & kesvil Iiris (VAS)
3. Heidi Försti & shelam Peppi (LEVEK)

Nuoret Maksi
1. Riikka Kalliosalo & borcol Fresco (K-PKK)
2. Riikka Kalliosalo & borcol Zeta (K-PKK)
3. Veera Tirkkonen & engspa Donna (HU-PU)

Seniorit Mini
1. Ulla Viholainen & käävil Tami (FPUKO)
2. Pasi Vesenterä & borter Jörö (BAT)
3. Timo Puusaari & parson Fly (RIMA)

Seniorit Medi
1. Tiina Nordlund & espves Wilma (HANKO)
2. Mari Kattainen & novnou Cara (TAMSK)
3. Risto Mallat & kesvil Ampiainen (HSKH)

Seniorit Maksi
1. Tommi Raita-aho & kroati Böödi (TAMSK)
2. Tommi Raita-aho & kroati Satiainen (TAMSK)
3. Minna Viitanen & borcol Suvianne (KKK)

Para 3
1. Hanne Tamminen & cavspa Remu (TAMSK)
2. Maija Isokangas & auspai Veera (SWAU)
3. Maija Isokangas & auspai Madde (SWAU)

Para 4
1. Henna Palmunen & koohon Aroona (JOA)
2. Henna Palmunen & koohon Shanti (JOA)
3. Henna Palmunen & koohon Preeti (JOA)

Para 5
1. Saana-Lotta Korkala & ranbul Eelis (YLIKS)
2. Saana-Lotta Korkala & ranbul Bahama (YLIKS)

Para 6
1. Anne Juntunen & mudi Miro (LÄGI)
2. Saila Tiainen & auskar Mimmi (JAT)
3. Anne Juntunen & sakpai Usva (LÄGI)

Para 7
1. Outi Huuskonen & lägpys Ruuti (JOA)
2. Henna Pätäri & papill Urpo (LAU)
3. Outi Huuskonen & borcol Poni (JOA)

- HuPun kisatoimikunta ja JSP-työryhmä

Jaa

Kaikki tiedotteet

Jäsenkysely 05.09.2016
Talkoot 16.5. 07.05.2016
Fysiikkatreenit 27.12.2015
Syyskauden ryhmät 16.08.2015
Hupun SM-joukkueet 11.05.2015
Ratatreenit 15.2.  23.01.2015
Lisenssin osto 18.01.2015
Ratatreenit 7.12. 14.11.2014
Tuomarimuutos 13.08.2014
Kesän ryhmät 13.04.2014
Epikset 3.11.2013 21.10.2013
Episten tulokset 17.07.2013
Kesän epikset 21.05.2013
Kesäryhmät 2013 02.05.2013

> Kaikki tiedotteet

Yhteistyössä














 

Palautetta?

Powered by Hurja Solutions Oy