Olet tässä: Poppoo » Vakioryhmät

Vakioryhmät

Treenikertojen myynti

Yksittäisiä treenikertoja saa myydä toiselle koirakolle seuraavin ehdoin:
  • Ostajan tulee olla Hukka-Putken jäsen
  • Ostajalla tulee riittävästi hupu-pisteitä kerättynä treenatakseen vakioryhmässä (24 pistettä kahden edellisen kauden aikana, katso Hupu-pisteiden kerääminen)
  • Myymisestä tulee AINA kertoa ryhmän koulutusohjaajalle
  • Tuuraavan koirakon tulee olla ryhmän vaatimalla tasolla ellei asiasta ole erikseen sovittu koulutusohjaajan kanssa (sama asia pätee silloin, jos tuuraa toisella omalla koirallaan kuin minkä ryhmään on ilmoittanut)
  • Paikkoja saa myydä enintään 3 peräkkäistä kertaa, yksittäisiä kertoja voi silloin tällöin myydä useampia
  • Jos peräkkäisiä poissaoloja tulee enemmän kuin 3, tulee asiasta infota koulutustoimikuntaa (hupu.ryhmat(at)gmail.com), sillä silloin jonossa olevat koirakot ovat etusijalla ryhmiin
  • Myyminen EI koske kursseja (alkeiskurssi, jatkokurssit, kontakti- ja keppikurssit, rallytokokurssi)

Koulutusohjaajien yhteystiedot

> Koulutusohjaajat

Ryhmäjaot ja koulutusohjaajat

Kevätkauden helmikuu-heinäkuu treenit alkavat viikolla 6.

Kevätkausi

Klikkaa lukari isommaksi painamalla kuvaa:
 
MAANANTAI
KENTTÄ 4
 
KENTTÄ 5
Parillisilla viikoilla ison kentän (4&5) varaus
Parittomilla viikoilla:

17.15-18.30
Timo/Lauran ryhmien
omatoimivuoro 1

18.30-19.30
Marian Fysiikkatreenit

19.30-21.00
Timo/Lauran ryhmien
omatoimivuoro 2
Parillisilla viikoilla ison kentän treenit (4&5)

Koulutusohjaajat: Timo ja Laura
Radan rakennus alkaa klo 16.45

17.15-18:15
Emmi Vainio ja Rontti
Jenni Niemi ja Sniper
Merja Pylkkänen ja Hertta/Hilla
 


18:15-19:30
Anna Ström ja Rimma
Lea Heiskanen ja Lana
Mari ja Vertti /Kati ja Taksi      
Nina Kohvakka-Karppinen ja Tuike
Tiina Valjakka ja Tikru
TIISTAI
KENTTÄ 4
 
KENTTÄ 5
Koulutusohjaajat: Lea
                        
Tiistaisin klo 18-19                       
Katri Ahponen ja Tylli
Niina Poikolainen ja Lili
Sari Karvonen ja Hippa
Mira Niskanen ja Sepi

Koulutusohjaajat: Eila ja Heli

19-20
Outi Kiiala ja Kerttu
Marko Kaminen ja Ötö
Heli Mensonen ja Hilja
Tiina Hiltunen ja Milton

20-20.30
Riikka Timonen ja Henni
Nea Kantanen ja Elmeri
Kurssit
KESKIVIIKKO
KENTTÄ 4
 
KENTTÄ 5
17.00-17.45 
Sallan ja Jyrkin omatoimiryhmä

Koulutusohjaaja: Anna S.

18.30-19.30
Elisa Grönholm ja Stemma
Paasonen Tuulia ja Maisa
Päivi Huuskonen ja Hula
Marko Kaminen ja Dora
 
Koulutusohjaajat: Virpi ja Stefi
Junnuryhmä

17.30-18.45
Ida Lähde ja Vilma
Aino Nurmi ja Viima
Sanni Hämäläinen ja Jade
Tea Jokinen ja Leila
Janette Kapanen & Juuli Luukkonen ja Pepi

Kurssit
 
TORSTAI
KENTTÄ 4
 
KENTTÄ 5
Koulutusohjaajat: Marko Kaminen
ja Päivi Huuskonen

17.30-19.00
Auli Mikkonen ja Roy
Raija Laitinen ja Olga
Sari Valtonen ja Välke
Meri Vaskelainen ja Pantse
Pilvi Hakkarainen ja Tyrsky/Hippu
Anni Salminen ja Aldo

Koulutusohjaajat: Nina K. ja Kati

19.00-20.30
Niina Karttunen ja Lysti
Jukka Hartikainen ja Luna
Liisa Korhonen ja Allu
Miira Rokka ja Myy
Jenni-Leena Huttunen ja Jenga
Eila Vainio
Kurssit
PERJANTAI
KENTTÄ 4

KENTTÄ 5
  Kurssit ja teemakoulutukset
Tiedustelut: kurssit.hupu@gmail.com
 

Yhteistyössä








 

Palautetta?

Powered by Hurja Solutions Oy