Olet tässä: Poppoo » Toimikunnat

> Kaikki tiedotteet

Tulevia tapahtumia

> 16.12.2017 Mittaustilaisuus
> 30.12.2017 Kinkunsulatteluepikset jäsenille

> 27.-28.1.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 25.2.2018 Rally-tokon koetoimitsijakurssi
> 17.-18.3.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 26.-27.5.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 18.-19.8.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 17.-18.11.2018 Viralliset agilitykilpailut

Toimikunnat

Kilpailutoimikunta

Toimikunnan vastuulla on virallisten kilpailuiden järjestämiseen ja epävirallisten kilpailuiden organisointiin liittyvät asiat.

NIMI VASTUUALUE SÄHKÖPOSTI
Susanna Järvisalo  vetäjä, kilpailuvalmistelut  susku.jarvisalo(at)gmail.com
Josefina Korolainen toimihenkilöt (työmiesvastaava) josefinageselle(at)msn.com
Riikka Airaksinen kilpailuvaraukset, nettisivut airaksinen.riikka(at)gmail.com
Eila Vainio palkinnot eila.vainio(at)gmail.com

Koulutustoimikunta

Toimikunnan vastuulla on suunnitella yhdistyksen järjestämää koulutusta.
Jos suunnittelet ulkopuolisen kouluttajan valmennuksen järjestämistä, ota yhteyttä Anna Strömiin.

NIMI VASTUUALUE SÄHKÖPOSTI
Mirja Ojainväli koulutusohjaajat mirja.ojainvali(at)gmail.com
Salla Halonen kurssit kurssit.hupu(at)gmail.com
Anna Ström valmennukset anna.strom(at)hotmail.fi
Miira Rokka hupupisteet miirarokka(at)gmail.com
Nina Hänninen vakioryhmät hupu.ryhmat(at)gmail.com
Lea Heiskanen   lelle.heiskanen(at)gmail.com

Mätsäritoimikunta

Toimikunnan vastuulla on järjestää 3-4 mätsäriä/vuosi sekä hoitaa kaikki niihin liittyvät järjestelyt.

NIMI VASTUUALUE SÄHKÖPOSTI
Yleinen s-posti   matsaritoimikunta(at)gmail.com
Mirja Kokkonen    vetäjä mirjakokkonen56(at)gmail.com
Susanne Haataja   susanne.haataja(at)gmail.com
Jyrki Venäläinen   jyrki.venalainen(at)gmail.com

Tekninen toimikunta

Toimikunnan vastuulla on esteiden, laitteiden ja kenttien kunnossapitoon liittyvät asiat.

NIMI VASTUUALUE SÄHKÖPOSTI / puh.
Satu Manninen vetäjä huputekninen(at)gmail.com
Jukka Hartikainen estevastaava esteiden huoltotarpeesta ilmoitukset
tekstiviestinä puh. 0500 572 895
Virpi Koponen yleissuunnittelu virpi.koponen11(at)gmail.com
Kari Hynynen moottorit ym. laitteet  
Mika Manninen ajanotto ja kuulutuslaiteet ym.  
Pentti Verkola Sorsasalon kentän huolto  

Kanttiinitoimikunta

Toimikunnan vastuulla on kanttiinin pyörittäminen yhdistyksen tapahtumissa.

NIMI VASTUUALUE SÄHKÖPOSTI PUHELIN
Yleinen s-posti   hupukanttiini(at)gmail.com  
Heli Mylläri vetäjä helimyllari(at)gmail.com 040 735 1916
Riikka Runtti   riikka.runtti(at)fimnet.fi  
Jyrki Venäläinen   jyrki.venalainen(at)gmail.com  

Möllitoimikunta

Toimikunnan vastuulla on epävirallisten kisojen suunnittelu ja järjestäminen.

NIMI VASTUUALUE SÄHKÖPOSTI
Tiina Hiltunen talkoolaiset epikset.hupu(at)gmail.com
Tiina Autio   tiina.autio(at)fimnet.fi
Henriikka Naapi markkinointi henrina(at)student.uef.fi
Dina Rahkola   dinar(at)student.uef.fi

Yhteistyössä














 

Palautetta?

Powered by Hurja Solutions Oy