Olet tässä: Poppoo » Koulutusohjaajat

> Kaikki tiedotteet

Tulevia tapahtumia

> 23.9.2017 Omatoimitreeni ISOLLA kentällä
> 6.11.2017 Syyskokous
> 12.11.2017 Mätsärit
> 18.11.2017 Omatoimitreeni ISOLLA kentällä
> 25.-26.11.2017 Viralliset agilitykilpailut
> 30.12.2017 Kinkunsulatteluepikset jäsenille

> 27.-28.1.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 17.-18.3.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 26.-27.5.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 18.-19.8.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 17.-18.11.2018 Viralliset agilitykilpailut

Koulutusohjaajat

Koulutusohjaajat ovat seuralle henki ja elämä! Periaatteenamme on, että koulutusohjaajiksi ryhtyviä tuetaan kaikilla tavoin, ja koulutusvastuuta jaetaan mahdollisimman monelle - niin että kouluttajamme jaksavat vetää ryhmänsä innostuneesti ja motivoituneesti, vuodesta toiseen.

 
NIMI PUHELIN SÄHKÖPOSTI
Anna Ström   anna.strom(at)hotmail.fi
Anni Komulainen 0440-496621 anni.komulainen1(at)gmail.com
Anu Holopainen 040-5005507 anu.holopainen.koti(at)gmail.com
Elisa Hietalo 040-7500890  elisa.hietalo(at)gmail.com
Essi Saarela 045-6711413 essi.saarela(at)gmail.com
Heli Mylläri 040-7351916 helimyllari(at)gmail.com
Jenni Tiitinen 050-3224993 tiitinen.jenni(at)gmail.com
Josefina Korolainen   josefinageselle(at)msn.com
Jukka Hartikainen 0500-572895 me.hartikaiset(at)gmail.com
Katja Karhunen 040-8472759  katja.karhunen(at)gmail.com
Kati Huttunen   kati.huttunen.koti(at)gmail.com
Lea Heiskanen 040-7073708 lelle.heiskanen(at)gmail.com
Mari Saarelainen   mari.saarelainen(at)gmail.com
Mia Fomin 040-7537809 miafomin(at)yahoo.com
Mia Tuomainen   mia.tuomainen(at)outlook.com
Miira Rokka 050-3367975  miirarokka(at)gmail.com
Mirja Ojainväli 044-3582889  mirja.ojainvali(at)gmail.com
Nina Hänninen   ninahanninen(at)gmail.com
Niina Karttunen 040-7222131 karttunen.niina(at)gmail.com
Oili Komulainen   oili.komulainen(at)pp.inet.fi
Outi Korhonen    
Outi Remes   outi.remes(at)elisanet.fi
Päivi Huuskonen 044-5604955 paivih.huuskonen(at)gmail.com
Riikka Airaksinen 040-8697562 airaksinen.riikka(at)gmail.com
Sari Valtonen 040-7482454 sari.valtonen(at)kolumbus.fi
Satu Manninen 040-5125267 smt.manninen(at)gmail.com
Susanna Järvisalo 044-3578820 susku.jarvisalo(at)gmail.com
Virpi Koponen 044-5914746 virpi.koponen11(at)gmail.com
Johanna Väisänen   johannavaisanen1(at)outlook.com

 

Yhteistyössä















Palautetta?

Powered by Hurja Solutions Oy