Olet tässä: Poppoo » Koulutusohjaajat

> Kaikki tiedotteet

Tapahtumia

> 18.-19.8.2018 Viralliset agilitykilpailut
> 25.-26.8.2018 Koulutusohjaajan peruskurssi (2. osa)
> 1.10.2018 Epäviralliset agilitykilpailut
> 20.10.2018 Viralliset rally-tokokisat (+shelttien rotumestaruus)
> 29.10.2018 Epäviralliset agilitykilpailut
> 17.-18.11.2018 Viralliset agilitykilpailut, joukkue-PiirM
> 26.11.2018 Epäviralliset agilitykilpailut

> 26.-27.1.2019 Viralliset agilitykilpailut

> 16.-17.3.2019 Viralliset agilitykilpailut
> 25.-26.5.2019 Viralliset agilitykilpailut
> 24.-25.8.2019 Viralliset agilitykilpailut
> 16.-17.11.2019 Viralliset agilitykilpailut
 

Koulutusohjaajat

Koulutusohjaajat ovat seuralle henki ja elämä! Periaatteenamme on, että koulutusohjaajiksi ryhtyviä tuetaan kaikilla tavoin, ja koulutusvastuuta jaetaan mahdollisimman monelle - niin että kouluttajamme jaksavat vetää ryhmänsä innostuneesti ja motivoituneesti, vuodesta toiseen.

 
NIMI PUHELIN SÄHKÖPOSTI
Anna Ström   anna.strom(at)hotmail.fi
Anu Holopainen 040-5005507 anu.holopainen.koti(at)gmail.com
Elisa Grönholm   gronholm.elisa(at)gmail.com
Elisa Hietalo 040-7500890  elisa.hietalo(at)gmail.com
Essi Saarela 045-6711413 essi.saarela(at)gmail.com
Heli Mylläri 040-7351916 helimyllari(at)gmail.com
Henna Risto   henna.risto(at)gmail.com
Jenni Tiitinen 050-3224993 tiitinen.jenni(at)gmail.com
Josefina Korolainen   josefinageselle(at)msn.com
Jukka Hartikainen 0500-572895 me.hartikaiset(at)gmail.com
Katja Karhunen 040-8472759  katja.karhunen(at)gmail.com
Kati Huttunen   kati.huttunen.koti(at)gmail.com
Laura Pekkarinen   aap(at)student.uef.fi
Lea Heiskanen 040-7073708 lelle.heiskanen(at)gmail.com
Mari Saarelainen   kentsu(at)viestitar.fi
Mia Fomin 040-7537809 miafomin(at)yahoo.com
Mia Tuomainen   mia.tuomainen(at)outlook.com
Miira Rokka 050-3367975  miirarokka(at)gmail.com
Mirja Ojainväli 044-3582889  mirja.ojainvali(at)gmail.com
Nina Hänninen   ninahanninen(at)gmail.com
Nina Kohvakka-Karppinen 050-3062527 nina.kohvakka(at)gmail.com
Niina Karttunen 040-7222131 karttunen.niina(at)gmail.com
Outi Korhonen    
Outi Remes   outi.remes(at)siilinjarvi.fi
Jonna Rytkönen   jonnarytkonen(at)gmail.com
Paula Korhonen   paulahako(at)hotmail.com
Päivi Huuskonen 044-5604955 paivih.huuskonen(at)gmail.com
Eila Vainio   eila.vainio(at)gmail.com
Sari Valtonen 040-7482454 sari.valtonen(at)kolumbus.fi
Satu Manninen 040-5125267 smt.manninen(at)gmail.com
Susanna Järvisalo 044-3578820 susku.jarvisalo(at)gmail.com
Virpi Koponen 044-5914746 virpi.koponen11(at)gmail.com
Johanna Väisänen   johannavaisanen1(at)outlook.com

 

Yhteistyössä
















 

Palautetta?

Powered by Hurja Solutions Oy